• In English
 • Глава Уряду про роботу антикорупційної інфраструктури: Показуха підриває довіру до всієї системи боротьби з корупцією
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 листопада 2018 року о 14:42

  Вибіркове правосуддя і показуха в системі боротьби з корупцією підриває не тільки ідеологію цією боротьби, а й довіру до антикорупційної інфраструктури загалом. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу «ВІТА».

  Він наголосив, що Уряд зробив немало, аби суттєво звузити саму природу корупції – шляхом запровадження прозорої системи повернення ПДВ, запровадження механізмів децентралізації, широкого використання системи ProZORRO.

  «Ми вбиваємо схеми на митниці, проводимо реформу державної служби, - сказав Володимир Гройсман. – Зараз важливо, аби запрацював Антикорупційний суд, були реальні вироки. Але я проти вибіркового правосуддя. Я проти того, коли не карають за злочин, а визначають жертву, потім придумують злочин. Ця показуха підриває довіру до всієї системи. Важливо, аби антикорупційна інфраструктура почала працювати і повертати довіру громадян».

  Глава Уряду про роботу антикорупційної інфраструктури: Показуха підриває довіру до всієї системи боротьби з корупцією