• In English
 • Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників гідрометеорологічної служби
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 19 листопада 2018 року о 09:00

   Шановні друзі!

  Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з професійним святом – Днем працівників гідрометеорологічної служби!

  Сьогодні важко уявити життєдіяльність країни без повсякденної цілодобової роботи гідрометеорологів. Вчасні попередження синоптиків і гідрологів дають змогу запобігти лиху, мінімізувати його соціальні та економічні наслідки, головне – зберегти найдорожче: життя людей.

  Злагоджена робота авіації, дорожнього транспорту, міського господарства, підприємств промисловості багато в чому залежить від професіоналізму гідрометеорологів. Особливого значення оперативна інформація гідрометеорологічної служби ДСНС набуває у разі виникнення надзвичайних ситуацій як природного, так і техногенного характеру.

  Протягом свого існування гідрометеорологічній службі вдалося виростити високоосвічених професіоналів. Завдяки Вашій наполегливій та системній роботі гідрометеорологічна служба України здобула міжнародне визнання. Надійним підґрунтям для нових досягнень стають результати українських науковців у галузі гідрометеорології. Упевнений, що Ви і надалі сприятиме успішному впровадженню інноваційних технологій та розвитку гідрометеорологічної служби!

  Висловлюю подяку всім працівникам гідрометеорологічної служби за сумлінну працю та високий професіоналізм, зичу Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, сприятливої погоди у Ваших домівках і в нашій країні.

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                Володимир ГРОЙСМАН

   

   

  Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем працівників гідрометеорологічної служби