• In English
  • Глава Уряду наполягає на формуванні нової політики у вугільній галузі, передусім в сегменті державних шахт
    Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 06 липня 2018 року о 10:45

    Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наполягає на формуванні нової політики в галузі вуглевидобутку, передусім в сегменті державних шахт, де обсяг дотацій сягає 3 млрд грн. Про це Глава Уряду сказав під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

    «Проблеми хронічні для вугільної галузі. Стан прав – незадовільний. Він не влаштовує ані шахтарів, ані мене як Прем’єр-міністра. Треба системно займатися реструктуризацією шахт, оновленням і збільшенням видобутку. Різниця між собівартістю і ціною продажу є. І ця різниця не на користь державних шахт. Ми дотуємо кожну тонну (вугілля). Загалом це 3 млрд грн, які треба знайти в бюджеті, - сказав Володимир Гройсман. - Я поставив завдання - знайти можливості і профінансувати потреби без створення додаткової заборгованості. Нам потрібна нова політика у вугільній галузі. Наголошую, що це питання буде на порядку денному щодня».