• In English
  • Глава Уряду: Боргове навантаження на бюджет – це виклик, але політика економічного зростання дозволить його подолати
    Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 06 квітня 2018 року о 11:10

    Україна має суттєве боргове навантаження на бюджет, сформоване запозиченнями минулих періодів, але політика Уряду, направлена на зміцнення економіки, дозволить в середньостроковій перспективі знизити рівень боргів і подолати цей виклик. Про це під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

    Він наголосив, що сильна економіка відкриє можливості для інвестицій, а зміна структури промисловості - наростити обсяги вироблення власного конкуретного продукту. "Для цього потрібно ухвалення ряду законодавчих ініціатив. Ми йдемо цим шляхом, - сказав Володимир Гройсман.- Не ми створювали таке (боргове) навантаження. Але ми мусимо брати відповідальність, аби ці борги віддати. Це величезний виклик! Наше завдання у середньостроковій і довгостроковій перспективі зменшити борг за рахунок того, що бюджет буде наповнюватися. У бюджеті не має бути дір, через які можна тягнути гроші собі до кишені. Маємо об’єднуватися навколо цього і робити справу разом».

    Глава Уряду: Боргове навантаження на бюджет – це виклик, але політика економічного зростання дозволить його подолати