• In English
 • Мінекономрозвитку опублікувало консенсус-прогноз на 2018-2021 роки

  В Мінекономрозвитку відбулась дискусія з питань макроекономічного аналізу та прогнозування між провідними фахівцями в сфері макропрогнозування державного сектору, бізнесу та громадськості. За результатами дискусії Мінекономрозвитку опублікувало черговий випуск «Україна: перспективи розвитку. Консенсус-прогноз» (квітень 2018).

  Так, експерти прогнозують рівень зростання реального ВВП у 2018 році на рівні 3,2%, тоді як у 2019 році - 3,1%, 2020 році - 3,3%, 2021 році - 4%. Рівень інфляції згідно з прогнозами у 2018 році становитиме 9,7% (у розрахунку грудень до грудня попереднього року), у 2019 році - 8%, у 2020 році - 6,8%, у 2021 році - 6,4%.

  Як відомо, «консенсус-прогноз» – це усереднені значення основних прогнозних показників економічного розвитку України, які розраховані на основі експертних оцінок учасників опитування. Всі узагальнені макропоказники, наведені в консенсус-прогнозі, розраховані як медіана.

  Повний випуск «Україна: перспективи розвитку. Консенсус-прогноз» (квітень 2018), доступний на офіційному сайті Мінекономрозвитку за посиланням: https://bit.ly/2x0YKpE.

  Довідково

  Наведений у публікації прогноз економічного і соціального розвитку України на 2018-2021 роки розраховано на базі матеріалів, наданих експертами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України, Національного банку України, Державного науково-дослідного інституту інформатизації та моделювання економіки, ДННУ «Академія фінансового управління», ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», Інституту еволюційної економіки, Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України, Інституту досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки імені Г.М. Доброва НАН України, Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, CASE Україна, The Bleyzer Foundation, Dragon Capital.