• In English
 • Фінансову підтримку та використання заморожених російських активів обговорили Денис Шмигаль та Шарль Мішель
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 березня 2024 року о 17:11

  20 березня 2024 року Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем.

  Глава українського Уряду подякував за фінансову допомогу та рішення про відкриття переговорів про вступ України до ЄС, яке було ухвалене в грудні минулого року.

  Сторони обговорили економічну та соціальну підтримку нашої держави, а також кроки на шляху до євроінтеграції. Прем’єр-міністр України наголосив на важливості якнайшвидшого прийняття переговорної рамки.

  Однією з тем розмови Дениса Шмигаля та Шарля Мішеля стала важливість правових і практичних рішень щодо використання заморожених російських активів для потреб України.

  Очільник українського Уряду також привітав рішення Європейської ради про створення Фонду допомоги Україні на 5 млрд євро в рамках Європейського фонду миру.

  Фінансову підтримку та використання заморожених російських активів обговорили Денис Шмигаль та Шарль Мішель Фінансову підтримку та використання заморожених російських активів обговорили Денис Шмигаль та Шарль Мішель Фінансову підтримку та використання заморожених російських активів обговорили Денис Шмигаль та Шарль Мішель Фінансову підтримку та використання заморожених російських активів обговорили Денис Шмигаль та Шарль Мішель Фінансову підтримку та використання заморожених російських активів обговорили Денис Шмигаль та Шарль Мішель Фінансову підтримку та використання заморожених російських активів обговорили Денис Шмигаль та Шарль Мішель