• In English
 • Енергетика – це основа будь-якої держави, – Герман Галущенко
  Міністерство енергетики України, опубліковано 22 грудня 2022 року о 10:56

  Міністр енергетики України Герман Галущенко привітав працівників галузі з професійним святом під час селекторної наради з усіма компаніями енергосектору, а також у ході урочистих заходів на одній з українських ТЕЦ.

  «Через варварські російські атаки на енергосистему відбувається переосмислення енергетики як галузі. Люди розуміють, чому ціллю для російських обстрілів стали саме енергетичні об’єкти. Адже енергетика – це основа будь-якої держави, будь-якої економіки, від енергетики залежить все», - зазначив Міністр енергетики.

  Він наголосив, що нинішні випробування лише додають більше стійкості і впевненості у перемозі.

  «Працю енергетиків не завжди можна побачити, але від неї залежить дуже багато. Тільки люди з великим відчуттям відповідальності і професійності можуть робити те, що сьогодні роблять енергетики. Наша енергетична система витримує ці жорстокі російськи атаки тільки завдяки надлюдським зусиллям енергетиків. Безперечно, технології мають значення, але вони нічого не варті без людей», - наголосив Міністр.

  Герман Галущенко відзначив професійність працівників ТЕЦ грамотами Міністерства енергетики.

  «Насправді, відзнаки – це найменше, що я можу зробити для вас. Я переконаний, що після перемоги в історії нашої держави буде величезна глава, присвячена вашій героїчній праці», - підкреслив Міністр.