• In English
 • Мінмолодьспорт спільно з партнерами працює над розробленням проекту професійного стандарту за професією «Фахівець з питань молоді (молодіжний працівник)»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 22 грудня 2022 року о 10:46

  Мінмолодьспорт спільно з партнерами працює над розробленням проекту професійного стандарту за професією «Фахівець з питань молоді (молодіжний працівник)»

  Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою USAID DOBRE, проектом Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза II» та Програмою розвитку ООН в Україні продовжує працювати над розробленням проекту професійного стандарту за професією «Фахівець з питань молоді (молодіжний працівник)».

  Також ведеться робота щодо напрацювання нового механізму реалізації програми «Молодіжний працівник» в умовах воєнного стану.

  Дводенна стратегічна сесія за участю членів робочої групи з розроблення проекту професійного стандарту за професією «Фахівець з питань молоді (молодіжний працівник)» та представників експертного кола молодіжної сфери відбулась 20-21 грудня.

  У ході стратегічної сесії було:

  - представлено історію виникнення ідеї щодо необхідності розроблення проекту професійного стандарту;

  - презентовано та обговорено проект професійного стандарту, за результатами спільного напрацювання членів робочої групи з Програмою USAID DOBRE;

  - презентовано дослідження проекту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні. Фаза ІІ» щодо проекту професійного стандарту «Фахівець з питань молоді (молодіжний працівник)» відповідно до стандартів і підходів Ради Європи у сфері молоді. З дослідженням можна ознайомитися за посиланням;

  - обговорено напрацювання нового механізму оновлення реалізації програми «Молодіжний працівник» в умовах воєнного стану.

  За результатами стратегічної сесії та доопрацювання членами робочої групи проект документа буде опубліковано для громадського обговорення на сайті Мінмолодьспорту.