• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах станом на 12 квітня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 12 квітня 2024 року о 10:58

  У Харкові через мережеві обмеження знеструмлено близько 205 тисяч абонентів; за добу енергетики повернули електропостачання понад 18 тисячам абонентів 

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Зранку у м. Харків застосовуються обмеження споживання електроенергії – без напруги близько 205 тисяч абонентів.

  Минулої доби газовики відновили газопостачання 41 абоненту у м. Харків та 5103 споживачам у населених пунктах області. Водночас у Харківському районі в результаті бойових дій було пошкоджено газопроводи – припинено газопостачання 136 абонентам.

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через ворожі обстріли вимикалися 11,7 тисячі точок обліку в 9 населених пунктах – на ранок усіх заживлено. Через технологічні порушення було відключено 4,6 тисячі абонентів (на ранок без напруги 535 абонентів).

  У м. Дніпро газовики минулої доби відновили розподіл газу 212 споживачам.

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Через ворожі обстріли знеструмлювалися 5,5 тисячі абонентів у 27 населених пунктах. Ремонтні бригади заживили 2,7 тисячі точок обліку у 9 населених пунктах.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії залишаються без світла 3,7 тисячі точок обліку.

  КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через технологічні порушення на обладнанні газорозподільної мережі без газопостачання залишилось 48 споживачів.

  РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

  У Сарненському районі сталося загоряння на газопроводі багатоквартирного житлового будинку. Без газопостачання залишились 24 абоненти.

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  Після ворожого обстрілу залишилися без напруги 1,1 тисячі точок обліку. Загалом без напруги залишаються 5,4 тисячі абонентів у 70 населених пунктах. Тривають відновлювальні роботи.

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  У м. Херсон після обстрілу знеструмлено 215 точок обліку. Залишаються без світла в обласному центрі 3055 абонентів, в області – 25,8 тисячі точок обліку у 45 населених пунктах.