• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах
  Міністерство енергетики України, опубліковано 08 січня 2024 року о 18:29

  Енергетична ситуація в регіонах: енергетики відновили електропостачання для майже 18 тисяч споживачів у Київській, Черкаській, Чернігівській, Хмельницькій та Запорізькій областях, знеструмлених через негоду; однак через погіршення погодних умов залишаються без світла понад 157 тисяч споживачів

  Енергетики повернули світло для майже 9 тисяч абонентів Київської області, знеструмлених через негоду. Також - зі світлом абоненти, які були знеструмлені через негоду у Черкаській, Хмельницькій та Чернігівській областях. У Запорізькій області повернули світло для майже 7 тисяч жителів 31 населеного пункту.

  У регіоні через несприятливі погодні умови залишаються знеструмленими ще 48 населених пунктів.

  На жаль, негода не вщухає. Через шквальний вітер, мороз та дощ зі снігом у регіонах спостерігається значне обледеніння мереж. Станом на 16:00 найбільше потерпає Одещина - знеструмлено 279 населених пунктів. Над відновленням електропостачання працюють 18 бригад, задіяно 18 одиниць техніки.

  250 населених пунктів без напруги - у Дніпропетровській області, в роботі 70 аварійних бригад, 68 одиниць техніки.

  У Миколаївській області відключено 237 населених пунктів, працюють 96 бригад і стільки ж одиниць техніки.

  На Кіровоградщині без електропостачання 164 населених пункти, для усунення аварій виведено 44 бригади, 52 одиниці техніки.