• In English
 • Експерти Одещини прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності понад 41 тис. проектів землеустрою з інших областей

  З початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експертами Головного управління Держгеокадастру в Одеській області прийнято до опрацювання 41 197 проектів землеустрою з інших областей.

  На сьогодні експерти опрацювали 40 909 робіт, з яких 26 764 отримали позитивний висновок, 14 145 – негативний. На розгляді перебувають ще 288 проектів землеустрою.

  Фахівці Держгеокадастру Одещини направили на погодження до інших областей 32 565 проектів землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 32 089, з яких 22 268 проектів отримали позитивний висновок, 9 821 – негативний, ще 476 робіт перебувають на розгляді.

  В Одеській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 30 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.