• In English
  • Економіка України в 2018 році зросла на 3,3%, - Держстат
    Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 березня 2019 року о 17:50

    Економіка України в 2018 році, порівняно з 2017 роком, зросла на 3,3%, що відповідає прогнозним параметрам і загальним орієнтирам розвитку України. Як свідчать дані Державної служби статистики України, номінальний ВВП становив 3,5 трлн грн, а у перерахунку на душу населення – 84 190 грн.

    Тенденція до зростання зберігається 12 кварталів поспіль.

    Як зазначав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, основний економічний орієнтир роботи українського Уряду цього року – збереження позитивної динаміки і прискорення економічного зростання понад 3%. «Цього року ми працюємо, аби в 2019 році економіка стабільно зростала більше 3%. Будемо продовжувати робити капітальний ремонт країни, інвестувати ресурси в дороги, інфраструктуру, будемо розбудовувати об’єкти соціальної інфраструктури, – сказав Володимир Гройсман. – Будемо продовжувати реформи, впроваджувати Нову українську школу, наводити лад у медицині. В країні відбуваються титанічні зміни. Тепер їх треба закріпити, ситуація буде покращуватися».