• In English
 • Двостороннє співробітництво з Республікою Хорватія сприятиме реалізації курсу України на повноправне членство в ЄС та НАТО, - Андрій Таран
  Міністерство оборони України, опубліковано 23 серпня 2021 року о 18:29

  Міністр оборони України Андрій Таран на полях саміту «Кримської платформи» провів зустріч з Міністром оборони Республіки Хорватія Маріо Баножичем. Було обговорено пріоритети двостороннього співробітництва між двома державами у оборонній сфері.

  Очільник українського оборонного відомства висловив вдячність хорватському колезі за тверду й послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності нашої держави, та наголосив на важливості продовження воєнно-політичного діалогу на найвищому рівні.

  "Розраховуємо на посилення співробітництва із Республікою Хорватія в рамках реалізації курсу України на повноправне членство в ЄС та НАТО. Також у нашому порядку денному — обмін досвідом застосування сил спеціальних операції наших держав та між військово-морськими силами з питань берегової оборони. Вважаю, що обом сторонам буде корисно посилити співпрацю з питань розмінування, кібербезпеки та протидії інформаційним операціям", — зазначив Андрій Таран, додавши, що у двосторонньому співробітництві важливе місце займає лікування та реабілітація українських воїнів в Хорватії.

  Міністр оборони України подякував Маріо Баножичу за пропозицію Республіки Хорватія взяти участь в 6-й оборонній виставці «Adriatic Sea Defense and Aerospace Exhibition — 2021».

  Нагадаємо, Прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович у своєму виступі на саміті «Кримська платформа» 23 серпня розповів про успішний досвід власної країни з повернення окупованих територій мирним шляхом та висловив готовність ділитися ним з Україною.