• In English
 • Доступна квартира: що треба знати поліцейським та рятувальникам, щоб отримати житло у лізинг?
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 04 грудня 2018 року о 17:29

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що за новою лізинговою програмою поліцейський і рятувальник сплачують лише 60% вартості свого житла. Інші 40% компенсує МВС. Про це йшла мова сьогодні, 4 грудня, під час зустрічі очільника Міністерства з поліцейськими в Одеській та Запорізькій області.

  «Основа нашої системи - компетентний мотивований поліцейський. Тому ми переконали Уряд, Парламент, керівництво країни в тому, що фінансування правоохоронців та військових, забезпечення перспективи для них є нашим ключовим пріоритетом. Зараз ви маєте чудову можливість не чекати 50 років, а отримати власне житло для своєї родини», - сказав Міністр.

  За новою програмою правоохоронці мають втілити в життя три практичні кроки – подати до визначеної фінансової установи заявку на житло; надати документи, які підтверджують необхідність компенсації лізингодавцю та укласти договір фінансового лізингу.

  Арсен Аваков пояснив присутнім, що для отримання житла треба виконати лише кілька пунктів:

  • перебувати на квартирному обліку;
  • мати вислугу років не менше 2 років, окрім учасників бойових дій;
  • не менше 5 років до виходу на пенсію;
  • строк лізингу не повинен перевищувати 20 років.

  Своєю чергою Голова Національної поліції Сергій Князєв наголосив, що найближчим часом буде створено спеціальний орган, де поліцейські зможуть отримати всі консультації щодо програми кредитування житла.

  «Вже працюємо над створенням управлінського органу, куди кожен поліцейський зможе прийти і отримати усю необхідну інформацію по лізингу», - наголосив Сергій Князєв.