• In English
 • Договірні відносини у будівництві: Уряд запровадив використання міжнародно визнаних форм договорів
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 15 вересня 2021 року о 19:32

  Уряд вніс зміни до вимог щодо проведення контролю якості робіт нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування. Йдеться про можливість використання міжнародно визнаних форм договорів при наданні інженерно-консультаційних послуг. Відповідне рішення було прийнято на засіданні 15 вересня. Про це повідомила заступник Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

  «Цим рішенням дозволяється використовувати міжнародні форми будівельних контрактів у договірній практиці в Україні та врегулювати питання щодо участі інженера-консультанта у реалізації будівельних проектів. А також визначити його роль і місце в системі договірних відносин у будівництві. Це стимулюватиме розвиток галузі будівництва», – прокоментувала Наталія Козловська.

  Довідково

  Проект постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 № 1065» розроблено Міністерством інфраструктури України на виконання Указу Президента України від 19.07.2019 № 529/2019 «Про деякі заходи щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг».