• In English
 • Додаткові надходження від митниці минулого року становили 70 млрд грн, – Глава Уряду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 травня 2018 року о 11:18

  Додаткові надходження від роботи митниці минулого року становили 70 млрд грн. І це стало можливим завдяки скасуванню тіньових схем та ефективній боротьбі з корупцією на кордоні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

  «Надходження від митниці до бюджету України зростають, кошти від боротьби з тінню у минулому році дали плюс 70 млрд грн, - сказав Прем’єр-міністр. - Ми вже оголосили тендер на закупівлю сканерів, які будуть протидіяти махінаціям на митниці».

  Він нагадав, що по лінії Державної фіскальної служби є ще одне конкретне досягнення – знищення схеми відмивання коштів податку на додану вартість. «Тепер все відбувається чітко, без жодних проблем», - сказав Володимир Гройсман.

  Разом з тим, він закликав парламентарів комплексно дивитися на роботу ДФС та активно реагувати на випадки порушення законодавства чи тиску на бізнес не тільки з боку фіскальних органів, а й інших правоохоронних органів, які час від часу все ще зловживають своїми повноваженнями.

  Додаткові надходження від митниці минулого року становили 70 млрд грн, – Глава Уряду