• In English
 • До Мінветеранів напередодні Різдва українські пластуни передали Вифлеємський вогонь миру
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 18 грудня 2023 року о 16:24

  У понеділок, 18 грудня, представники Національної скаутської організації України “Пласт” передали Вифлеємський вогонь миру до Міністерства у справах ветеранів України. Прийняла вогонь Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

  Зазначимо, щороку напередодні Різдва Христового скаутські організації по всьому світу здійснюють благородну місію – поширюють Вифлеємський вогонь миру як символ тепла, злагоди і надії. Представники українського “Пласту” вже понад 30 років поспіль беруть участь у скаутській естафеті передачі вогню.

  Під час зустрічі з Юлією Лапутіною діти розповіли про значення Вифлеємського вогню та побажали, щоб він захищав від усього лихого українські родини, які постраждали внаслідок російської агресії, а також наших Захисників і Захисниць, які боронять Україну на фронті.

  Очільниця Мінветеранів подякувала пластунам за підтримку українських традицій та їхній внесок у розвиток національно-патріотичного руху в Україні.

  “Ви робите дуже важливу справу, – сказала Юлія Лапутіна, звертаючись до пластунів. – Ми йдемо важким шляхом, але цей шлях єднає українців і веде нашу країну до Перемоги. Перемоги, за яку віддали життя тисячі наших Захисників і Захисниць. Я вірю, що вже наступного року ми з вами зустрінемося у мирній Україні, яка перемогла. А поки нехай вогонь миру зігріває наших хлопців і дівчат, які нас захищають, та їхні родини. Слава Україні!”.