• In English
  • До кінця року в Україні функціонуватиме 600 нових освітніх просторів, - Геннадій Зубко
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 26 квітня 2019 року о 14:06

    Сьогодні реформування у сфері освіти полягає не тільки у впровадженні нових методик і нової української школи. Це створення абсолютно нового освітнього середовища для дітей, навчальної інфраструктури, що включає 4 обов’язкових компонента: енергоефективність, безбар’єрність, безпека і новий мотивуючий дизайн. Про це під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

    «В Україні вже функціонує 450 НОПів, лише з початку року - 150. На кінець року плануємо отримати 600 НОП. Ми затвердили нові державні будівельні норми, які стосуються шкіл і дитячих садків. Вони стосуються не тільки безбар’єрності і енергоефективності, це ще й нові підходи до організації навчального процесу. Для прикладу, нові ДБН дозволяють вбудовувати дитячі садки до 70 місць в житлові комплекси, де є певний дефіцит території», - зазначив Геннадій Зубко.

    Урядовець підкреслив, що всі зміни направлені в першу чергу на впровадження нової якості і, тому у цьому напрямку важливою є плідна співпраця Мінрегіону, МОН, профільного комітету Парламенту і органів місцевого самоврядування.