• In English
 • Навчання, нові можливості та мотивація для українських інноваторів – МОН та Київстар підписали Меморандум про співпрацю
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 26 квітня 2019 року о 14:13

  Навчати студентів підприємницьким навичкам сучасними методами, мотивувати молодь створювати стартапи й інновації та загалом розвивати інноваційне підприємництво в Україні. Таку співпрацю між МОН та компанією Київстар передбачає двосторонній меморандум, підписаний сьогодні, 26 квітня 2019 року.

  «Ми розуміємо, що для побудови ефективної інноваційної екосистеми – коли кожен винахідник мав би багато можливостей перетворювати свої креативні ідеї в інноваційні продукти та послуги – потрібна синергія зусиль різних сторін. Насамперед, це мають бути спільні дії представників влади, громадськості та бізнесу. Тому зараз ми виводимо нашу співпрацю на новий рівень, щоб разом розвивати інноваційну діяльність в Україні», – повідомила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

  Зокрема, одним з великих спільних проектів є Всеукраїнський фестиваль інновацій, який цього року МОН проведе вже вчетверте. У межах фестивалю триває конкурс стартапів, де компанія Київстар здійснює фахову експертизу проектів та надає для переможців 90 тис. гривень призового фонду. Цього року також для учасників фестивалю створено безкоштовний онлайн-курс «Основи розробки інноваційних ідей», що допоможе їм краще підготуватися до презентації проектів на конкурсі.  Курс доступний за посиланням: https://kyivstar.ua/uk/festival-innovation

  «Ми живемо в дуже динамічний час. 4G-швидкості, штучний інтелект, інтернет речей, комунікації в он-лайн – це вже реальність, і вона постійно змінюється, потребує нових і нових інноваційних рішень. Тому дуже важливо, щоб закінчуючи навчання, молодь відчувала себе вільно у дорослому підприємницькому середовищі: мала відповідні знання, була готова впроваджувати свої ідеї та змінювати на краще світ навколо себе.  Київстар радий допомагати школярам та студентам уже зараз готуватися до майбутнього та розкривати свій потенціал», – зазначив Президент Київстар Олександр Комаров.

   Нагадуємо, що 16 травня 2019 року відбудеться Всеукраїнський фестиваль інновацій, який проводить МОН у партнерстві з бізнес-організаціями.  У його межах, зокрема, пройде конкурс стартапів та інноваційних проектів, де за перемогу змагатимуться 60 учасників.