• In English
  • До Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку майже 500 населених пунктів Кіровоградської області

    Упродовж 2017–2024 років землевпорядники Кіровоградської області внесли відомості про нормативну грошову оцінку 498 населених пунктів. З початку поточного року затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель 4 населених пунктів Кіровоградщини.

    Нормативна грошова оцінка земель є необхідною для визначення розміру державного мита при оформленні успадкування, дарування та міни земельних ділянок, що перебувають у власності, розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, що передаються в оренду.

    Відповідно до чинного законодавства, нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5–7 років. Замовити витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки можна на веб-ресурсі електронних послуг Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру e.land.gov.ua.