• In English
 • До 27-ї річниці Збройних Сил України підготовлено до друку п’яту книгу спеціального проекту «Історії українських воїнів»
  Міністерство оборони України, опубліковано 06 грудня 2018 року о 16:11

  «Бойправи» – таку назву має п’ята і завершальна книга спеціальної серії проекту «Історії українських воїнів», який реалізує центральний друкований орган Міністерства оборони України журнал «Військо України».

  Видання містить 30 унікальних історій про кращих синів і доньок України, справжніх воїнів АТО і ООС, їхній героїзм та самопожертву за рідну землю в боротьбі з підступним окупантом!

  Книга «Бойправи» присвячена 27-й річниці Збройних Сил України.  

  «З давніх-давен українські землі були ласим шматком для багатьох загарбників. У боях з ними українці заслужено набули слави неперевершених і справедливих воїнів – «бойправів». Адже походження слова бойправ – у буквальному сенсі – «правий, справедливий бій». А таким може бути лише бій за свою землю! І одягнули нині бойправи військові однострої та взяли до рук зброю, стали живим щитом, захищаючи Україну та Європу від російського агресора, страхіть війни», – йдеться в анотації до видання. 

  Спецпроект «Історії українських воїнів» – результат творчості журналістів та дописувачів журналу «Військо України» з початку АТО й по сьогодні. Раніше вийшли книги «Побратими», «Відчайдухи», «Наші», «Пророцтво Жанни».

  З електронною версією «Бойправів» та інших книг спецпроекту можна ознайомитися на сайті журналу http://viysko.com.ua та офіційному веб-порталі Міністерства оборони України http://www.mil.gov.ua/multimedia/biblioteka/istorii-ukrainskih-voiniv.html