• In English
 • Дніпровські аудитори в І півріччі 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму 33 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 18 липня 2018 року о 15:55

  Від початку цього року фахівці Східного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 33 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 53 управлінські рішення та врахували 68 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.

  Матеріали 22 ревізій дніпровські аудитори передали правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 9 досудових розслідувань та вручено 7 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До підприємств та установ, де виявлені порушення, застосовано 17 заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, у трьох випадках призупинено бюджетні асигнування.

  За порушення фінансової дисципліни 36 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 31 – до матеріальної, 19 – до дисциплінарної, зокрема, одну особу звільнено.

  З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державного комітету фінансового моніторингу України надіслано сім інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 16,7 млн грн.