• In English
 • Дніпровські аудитори протягом січня-травня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 24 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 19 червня 2019 року о 09:53

  Упродовж січня-травня поточного року фахівці Східного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 24 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами аудитів, ревізій, перевірок прийняли 33 управлінські рішення.

  Матеріали 21 ревізії та 1 аудиту дніпровські аудитори передали правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 8 досудових розслідувань.

  До підприємств та установ, на яких виявлені порушення, у десяти випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

  За порушення фінансової дисципліни 22 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 10 – до матеріальної, 1 – до дисциплінарної.

  З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державного комітету фінансового моніторингу України надіслано інформацію про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму майже 2 млн грн.