• In English
 • Дніпровські аудитори протягом січня-липня виявили фінансових і матеріальних втрат на суму 503,9 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 27 серпня 2021 року о 10:15

  Протягом січня-липня 2021 року фахівці Східного офісу Держаудитслужби виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 503,9 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на суму 8,2 млн грн.

  За результатами ревізій, перевірок закупівель, аудитів керівниками об’єктів контролю прийнято 34 управлінські рішення.

  Для належного реагування на факти фінансових порушень дніпровські аудитори передали правоохоронним органам 24 матеріали заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 5 досудових розслідувань та 3 матеріали контрольних заходів долучено до вже відкритих кримінальних проваджень.

  Пред'явлено позовів до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 353,4 млн грн.

  За порушення фінансової дисципліни 26 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності.

  Вручено 4 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, зокрема 3 повідомлення за переданими матеріалами контрольних заходів та 1 повідомлення за результатами участі фахівця офісу у перевірці, що проводили правоохоронні органи.

  З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державного комітету фінансового моніторингу України надіслано 16 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 132,5 млн грн.