• In English
 • Дніпропетровська ОДА: Оновлений ЦНАП Кам’янського більш ніж за місяць роботи надав майже 4 тисячі соціальних послуг
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 01 листопада 2018 року о 14:53

  До офісу соціальних послуг, який більше місяця працює при оновленому ЦНАПі Кам’янського, що на Дніпропетровщині, звернулися близько 4 тисяч мешканців. Для них доступний перелік майже сотні послуг, серед яких – оформлення житлової субсидії, виплат при народженні дитини, довідок у Пенсійний фонд, нарахування пільг. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  «Адмінпослуги для населення – в одному місці, в зручний час і без черг. На Дніпропетровщині не лише розширюємо мережу ЦНАП, але й вдосконалюємо існуючі. Зокрема, у ЦНАПі Кам’янського розширили перелік сервісів. Тепер тут можна отримати широкий спектр послуг – і адміністративні, і комунальні, і соціальні», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  З моменту відкриття «соцофіс» ЦНАПу надав мешканцям майже 4 тисячі послуг. Найбільш затребувані – від управління соцзахисту. Серед них – оформлення субсидії, матеріальна допомога багатодітним родинам, при народженні чи усиновленні дитини та ін.

  «Усі послуги в одному місці – це дуже зручно. На досягнутому не зупиняємося, будемо й далі вдосконалюватися», – сказала керівник ЦНАПу Марина Гурська.