• In English
 • 28 листопада в Берліні проведемо засідання Українсько-німецької групи високого рівня, - Геннадій Зубко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 01 листопада 2018 року о 16:25

  Без перебільшення візит Федерального канцлера Німеччини пані Ангели Меркель - дуже потужний сигнал для посилення співпраці України та Німеччини та майбутніх відносин між країнами. Німеччина – надійний партнер і справжній друг України, союзник у боротьбі з російським агресором. Маємо постійну політичну підтримку на міжнародній арені та системну підтримку у впровадженні в Україні європейських реформ.

  На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  «Німеччина активно допомагає в реалізації реформи децентралізації в рамках програм «U-LEAD з Європою» та GIZ. Вдячний за рішення щодо продовження місії Спеціального посланника Уряду Німеччини з питань децентралізації Георга Мільбрадта, яка має для нас виключне значення», - зазначив Геннадій Зубко.

  Також, за словами урядовця, Німеччина – ключовий партнер у реформі енергоефективності та створенні Фонду енергоефективності як з точки зору фінансової підтримки, так і технічної. Німеччина стала першою країною, яка оголосила про надання внеску до Мультидонорського фонду для співфінансування проектів Фонду енергоефективності.

  «Україна та Німеччина посилюватимуть співпрацю за різними напрямками – про це йшлося під час українсько-німецьких переговорів під головуванням Петра Порошенка та Ангели Меркель. 28 листопада 2018 року в Берліні проведемо засідання Українсько-німецької групи високого рівня з питань економічного співробітництва, співголовою якої я є. На порядку денному засідання – обговорення економічних питань, співпраця в галузі енергоефективності, підвищення кваліфікації керівних кадрів у галузі економіки, в гірничодобувній промисловості. А 29 листопада Україна візьме участь у Третьому Українсько-німецькому інвестиційному бізнес-форумі», - підкреслив Геннадій Зубко.

  Віце-прем’єр-міністр розповів, що під час попереднього форуму в 2016 році в Києві була започаткована діяльність Німецько-української промислово-торговельної палати. А на цьогорічному форумі буде презентовано інвестиційний потенціал регіонального розвитку та перспективи залучення німецького бізнесу до впровадження енергоефективності.