• In English
 • Володимир Бондаренко: Більшість реформ Уряду впроваджуються із застосуванням електронного урядування
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 листопада 2018 року о 16:51

  Більшість реформ Уряду впроваджуються із застосуванням електронного урядування, - наголосив Державний секретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко на четвертому Форумі ІТ-директорів органів влади.

  «Переважна більшість реформ, які проводить Уряд, неможливі без застосування електронного урядування. Дякую Державному агентству з питань електронного урядування України та нашим міжнародним партнерам, які є драйверами просування інформаційних технологій для всієї України! Ви всі робите дуже важливу справу!» - сказав Володимир Бондаренко.

  Він зазначив, що після тривалих розмов про необхідність запровадження електронних сервісів і послуг та в цілому цифровізації саме Уряд Гройсмана спільно з Державним агентством з питань електронного урядування почали реально запроваджувати та напрацьовувати відповідні сервіси.

  За словами Держсекретаря, впровадження реформ Уряду вже має позитивні результати: «Електронне урядування, відкриті дані, захист інформації, електронні послуги, взаємодія державних реєстрів, електронний документообіг в держустановах – це те, що вже принесло користь пересічним громадянам».

  Довідково

  Четвертий Форум ІТ-директорів органів влади триватиме у Києві 1-2 листопада, у ньому візьмуть участь 300 спеціалістів із державного сектору.

  Форум організований Державним агентством з питань електронного урядування України та проводиться в межах реалізації проекту EGOV4UKRAINE за підтримки Європейського Союзу та його держав-членів – Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції. Проект EGOV4UKRAINE є частиною програми децентралізації в Україні «U-LEAD з Європою», метою якої є створення більш прозорого та підзвітного урядування і підтримка його діяльності.

  Володимир Бондаренко: Більшість реформ Уряду впроваджуються із застосуванням електронного урядування Володимир Бондаренко: Більшість реформ Уряду впроваджуються із застосуванням електронного урядування Володимир Бондаренко: Більшість реформ Уряду впроваджуються із застосуванням електронного урядування