• In English
 • Дніпропетровщина отримала вже понад 8 тис. бебі-боксів
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 05 грудня 2018 року о 17:14

  Вже понад 8 тис. «Пакунків малюка» надійшло на Дніпропетровщину. За планом до кінця року до області доставлять ще близько 940 наборів. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

  «Бебі-бокси – це одноразова соціальна допомога новоспеченим батькам. Вона – безоплатна. У пакунках – все необхідне для дитини у перші місяці життя. Із вересня 2018 року отримали вже понад 8 тис. таких наборів. До кінця року має надійти ще близько 940», – зазначили в департаменті соцзахисту населення.

  Отримати бебі-бокси молоді матусі можуть у пологових будинках або в управліннях соцзахисту за місцем проживання. У коробці з щільного картону – памперси, серветки, пелюшки, шапочки, повзунки, матрац, ковдра, косметичні засоби, термометри. Є у «Пакунку малюка» й інформаційні матеріали про догляд за дитиною.

  У департаменті соцзахисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації вже формують пропозиції на 2019 рік. Потреба на сьогодні – 25,4 тис. бебі-боксів.