• In English
 • Дмитро Кулеба запросив ветеранів приходити на роботу в МЗС
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 18 серпня 2023 року о 19:49

  У розвиток ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським політики героїв, Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба запросив ветеранів українсько-російської війни працювати в МЗС. 

  Про це він заявив під час спілкування з ветеранами у Veteran Hub в Києві.

  “Досвід ветеранів потрібен МЗС і дипломатії воєнного часу. Я всіх закликаю - приходьте, подавайтеся, у нас на сайті є розділ “вакансії”. Зокрема, я хочу, щоб у нас працювали ветерани, які не можуть продовжувати бути на передовій через втрату здоров’я чи кінцівок”, - заявив Міністр. 

  Дмитро Кулеба наголосив, що ветерани мають користуватися суспільною повагою, а держава потребує їхнього безцінного досвіду. МЗС зацікавлене у тому, щоб брати ветеранів на роботу.

  “Якщо цивільний проходить курс підготовки бійця і стає військовим, то я виходжу з того, що і військовий, пройшовши курс підготовки дипломатичного бійця, може стати дипломатом”, - підкреслив він.

  У ході спілкування глава МЗС України відповів на питання учасників дискусії, зокрема поділився баченням зовнішньої політики, в якій значну роль відіграватиме проекція військової сили України. Він наголосив на важливості безцінного досвіду українських героїв для розробки та втілення довгострокових стратегій зовнішньої політики, які посилять міжнародний мир та безпеку.