• In English
 • Дмитро Кулеба оголосив тиждень Азії в МЗС України
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 30 березня 2020 року о 13:48

  Цей тиждень оголошено в МЗС тижнем Азії. Про це Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив під час онлайн-брифінгу 30 березня.

  «Цей тиждень буде у нас в МЗС тижнем Азії. Ми будемо активно працювати саме з азійськими країнами, і я матиму телефонні розмови зі своїми азійськими колегами. Ми ніколи не повинні забувати, що економічні та політичні інтереси України знаходяться не лише на заході від нашого кордону, але й далеко на сході від нього», – зазначив Міністр.

  Під час телефонних розмов з главами МЗС країн Азії Дмитро Кулеба планує обговорити, серед іншого, питання підтримки торгівлі та сприяння українським експортерам, які працюють на ринках цих країн.

  «Надзвичайно важливо, щоб в умовах щоденної кризи, спричиненої пандемією, ми не забували про економіку, про наш бізнес, який зараз потребує підтримки. Міністерство закордонних справ буде надавати експортерам максимальне сприяння. Робитимемо все для того, щоб вони не втрачали своїх позицій на зовнішніх ринках, а, по можливості, навіть примножували їх. Попри кризу, що розгортається»,  – наголосив Міністр.