• In English
  • На Дніпропетровщину надійшла друга партія медичного вантажу
    Дніпропетровська ОДА, опубліковано 30 березня 2020 року о 13:52

    З Києва до Дніпропетровської області надійшла друга партія вантажу для боротьби з коронавірусом - засоби медичної допомоги та індивідуального захисту. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

    «Днями до України прибув другий літак із медичним вантажем з Китаю. Офіс Президента та Міністерство охорони здоров’я розподілили його по усіх регіонах країни. Дніпропетровщина вже отримала партію із засобами захисту, вкрай необхідними під час боротьби з коронавірусом. Також нам надіслали медичні засоби, які у разі потреби допоможуть полегшити дихання «важким» пацієнтам. Перш за все, маємо забезпечити ними госпітальні бази регіону», – зазначив Олександр Бондаренко.

    Дніпропетровщина отримала близько 200 тисяч нітрилових, латексних та вінілових рукавичок різного розміру, понад 700 термометрів, більше тисячі ендотрахеальних трубок. Також – дихальні контури для дітей та дорослих, вірусо-бактеріальні фільтри, шапочки та бахіли. Їх розподілять по госпітальних базах області.