• In English
 • Дмитро Кулеба обговорив з главами МЗС Азербайджану, Грузії та Молдови розвиток міжнародної логістики через країни ГУАМ
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 22 вересня 2021 року о 21:25

  Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба взяв участь у засіданні Ради міністрів закордонних справ Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ, до якої входять Азербайджан, Грузія, Молдова та Україна.

  Зустріч відбулася у ході візиту Президента України та української делегації до Нью-Йорка для участі у високому сегменті 76-ї сесії Генасамблеї ООН.

  “Ми окреслили конкретні економічні кроки та проекти, які робитимемо для розвитку торгівлі та міжнародної логістики через країни ГУАМ. Генеральний секретар Алтай Ефендієв відзначив, що сьогодні була найбільш предметна зустріч міністрів ГУАМ за останні роки”, - зауважив Дмитро Кулеба.

  Сторони обговорили подальше політичне співробітництво в рамках організації, секторальну співпрацю України, Грузії, Молдови та Азербайджану в сферах економіки, торгівлі, транспорту, ІТ та інновацій.

  Дмитро Кулеба нагадав про успішне проведення в Києві установчого саміту Кримської платформи та висловив вдячність за участь у ньому Генерального секретаря ГУАМ Алтая Ефендієва, Президента Молдови Маї Санду та Прем’єр-міністра Грузії Іраклія Гарібашвілі.