• In English
 • Дмитро Кулеба: МЗС розпочало проведення нового освітнього курсу з економічної дипломатії
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 13 жовтня 2021 року о 15:28

  Міністерство закордонних справ розпочало проведення в Дипломатичній академії України нового тритижневого курсу з економічної дипломатії, який був розроблений за найкращими світовими стандартами.

  Про це у середу, 13 жовтня, розповів Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

  “Один з моїх важливих пріоритетів на посаді Міністра - створення якісно нової, системної роботи МЗС на напрямі розвитку торгівлі, залучення інвестицій, створення нових можливостей для українських компаній-експортерів. Для досягнення цієї мети ми активно підвищуємо якість економічної освіти для дипломатів”, - підкреслив Міністр.

  Глава МЗС України повідомив, що тритижнева освітня програма курсу має максимально практичний формат і була розроблена із залученням провідних міжнародних експертів, топ-спікерів та практиків бізнесу.

  “Готуючи цей курс, ми вивчили найкращий міжнародний досвід аналогічних курсів за кордоном. Ми запроваджуємо системний підхід до підготовки кадрів за найкращими світовими стандартами”, - зауважив він.

  Курс надасть дипломатам максимально практичні навички, які дозволять ефективніше підтримувати експортерів, залучати інвесторів, просувати туристичний потенціал і зміцнювати імідж України.

  “Стратегія зовнішньополітичної діяльності передбачає активне просування українських компаній на зовнішні ринки та захист національних економічних інтересів України. Це завдання особливе важливе нині, коли світ оговтується від пандемічної кризи. Ми озброюємо наших дипломатів найкращими практиками та знаннями для того, щоб успішно вести боротьбу за нові ринки та можливості”, - зазначив Дмитро Кулеба.