• In English
 • Дмитро Кулеба: МЗС допомагає великій польській компанії відкрити нові економічні можливості в Україні
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 13 серпня 2021 року о 13:09

  Делегація польського нафтового концерну ORLEN відвідала Україну та провела під егідою Міністерства закордонних справ низку зустрічей із урядовцями та державними компаніями. Про це Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів на брифінгу 13 серпня.

  “Цього тижня під егідою МЗС України делегація великої польської компанії ORLEN на чолі з її президентом Даніелем Обайтеком відвідала нашу державу. Міністерство організувало зустрічі із урядовцями, державними компаніями. Були дуже конкретні, предметні розмови”, - зауважив Міністр.

  Дмитро Кулеба заявив, що МЗС України буде і надалі допомагати компанії знаходити нові економічні можливості в Україні, аби залучати нові гроші в українську економіку. Він нагадав, що просування українського експорту за кордон і залучення іноземних інвестицій в Україну є одним з пріоритетів ухваленої нещодавно Стратегії зовнішньополітичної діяльності.

  “Україна зацікавлена в збільшенні інвестицій з країн Європейського Союзу, США, Канади. Вони мають стратегічне значення для інтеграції української економіки в західний економічний світ”, - підсумував Міністр.

  За його словами, потенційне розширення діяльності польського нафтового концерну ORLEN в Україні також дозволить зміцнити енергетичну безпеку нашої держави та диверсифікувати її енергетичний ринок.

  Міністр висловив вдячність колегам по Уряду, які долучилися до організації візиту: “Саме так відкрито, системно та конструктивно потрібно разом працювати. Це створює нову культуру відносин з іноземними інвесторами”.

  Довідково

  Нафтовий концерн ORLEN є великою польською компанією, яка також присутня в Словаччині, Чехії, Німеччині, країнах Балтії та Канаді. ORLEN вже працює на українському ринку та займає нішу на ринку палива, авіаційного палива та бітуму.