• In English
 • Дмитро Кулеба і Джейхун Байрамов обговорили розвиток українсько-азербайджанського стратегічного партнерства
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 27 травня 2021 року о 20:57

  Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з Міністром закордонних справ Азербайджанської Республіки Джейхуном Байрамовим.

  Дмитро Кулеба висловив вдячність Азербайджану за підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та підкреслив, що позиція нашої держави щодо підтримки територіальної цілісності Азербайджану була і залишається незмінною.

  Джейхун Байрамов підтвердив, що Азербайджан готовий взаємодіяти з Україною як на двосторонньому рівні, так і в рамках міжнародних організацій у питанні відновлення територіальної цілісності нашої держави у міжнародно визнаних кордонах.

  Міністри обговорили підготовку до саміту Кримської платформи і святкування 30-ї річниці Незалежності України, які відбудуться 23-24 серпня у Києві.

  Сторони домовилися активізувати двосторонній діалог на високому рівні. Дмитро Кулеба також запросив Джейхуна Байрамова здійснити візит в Україну.

  Окремою темою розмови міністрів стала безпекова ситуація в регіоні Південного Кавказу. Джейхун Байрамов детально поінформував Дмитра Кулебу про останні події на кордоні Азербайджану і Вірменії.

  Дмитро Кулеба наголосив на важливості врегулювання існуючих спірних питань між двома державами виключно шляхом мирного діалогу.