• In English
 • Для України наступне десятиліття кліматичних трансформацій стане десятиліттям промислового розвитку, - Тарас Качка
  Міністерство економіки України, опубліковано 07 червня 2021 року о 17:49

  7 червня заступник Міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка обговорив питання кліматичних змін в економіці України в рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30». Участь у заході взяли представники Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства енергетики України, Київської школи економіки, народні депутати та експерти галузі.

  «Є теза про зношення основних фондів в економіці, яка може звучати негативно, але в реальності – це найбільш позитивний меседж для кліматичної трансформації. Адже будь-яке оновлення основних фондів наших підприємств буде відбуватись за рахунок нових технологій, тому наш недолік ми можемо перевернути в перевагу в наступні 10 років», - зазначив Тарас Качка.

  Він додав, що будь-який економічний розвиток протягом наступних 10 років буде кліматично дружній апріорі, тому що на сьогодні взаємодія технологій і фінансового світу є кліматично орієнтованою. Для України наступне десятиліття кліматичних трансформацій стане десятиліттям промислового розвитку.

  Тарас Качка наголосив, що в рамках реалізації European Green Deal, Україна є партнером для Європейського Союзу.

  «В багатьох сферах, навіть в таких вуглецевоважких, як електроенергетика і металургія, ми є партнерами для ЄС. І лише спільно розвиваючи енергетичні і металургійні системи, ми можемо забезпечити досягнення і кліматичних цілей, і цілей конкурентоспроможності європейського континенту в цілому», - зауважив заступник Міністра.