• In English
 • МОН: Відбулося ЗНО з фізики
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 07 червня 2021 року о 18:00

  Сьогодні, 7 червня, відбулось тестування основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року з фізики. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

  Участь у тестуванні з фізики взяли 23 570 осіб, що становить 73,5% від загальної кількості зареєстрованих.

  2 учасники ЗНО не були допущені до пунктів тестування. Дотримання процедури тестування контролювали 16 громадських спостерігачів.

  Найбільше учасників тестування з фізики – 78,93% з зареєстрованих зафіксовано у Вінницькій області, найменше – 48,01% – у Чернівецькій області. 

  Із завданнями сертифікаційної роботи можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2021. Фізика». Завтра МОН розмістить правильні відповіді до тесту.

  Результати  зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з фізики буде розміщено на інформаційних сторінках 18 червня.

  Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з фізики через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно впродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі в додатковій сесії — у відповідному розділі.

  10 червня відбудеться ЗНО з біології.