• In English
  • Для безпеки Європи – надзвичайно важлива успішна Україна. Ми маємо підтримувати Україну у намаганні наблизитися до НАТО, - Маріуш Блащак
    Міністерство оборони України, опубліковано 08 червня 2018 року о 10:10

    Під час  двосторонньої зустрічі Міністра оборони України та Міністра національної оборони Республіки Польща, яка відбулася у Штаб-квартирі НАТО, сторони обговорили поточну безпекову обстановку в Європі та в Україні та подальше співробітництво оборонних відомств країн-партнерів.

    «Для безпеки Європи  надзвичайно важлива успішна та безпечна Україна. Ми маємо підтримувати Україну у намаганні наблизитися до НАТО, – наголосив під час зустрічі Міністр національної оборони Республіка Польща Маріуш Блащак. – Для усіх нас дуже важливо, щоб Україна залишалася незалежною державою. Жахливо, коли незалежна країна піддається агресії сусідньої держави – РФ, і ми бачимо реальний портрет агресора, а не картинку російських ЗМІ. Ми будемо лише підсилювати нашу співпрацю та зустрічатися якогомога частіше для вирішення усіх нагальних питань», – сказав Маріуш Блащак.

     Під час зустрічі також йшлося про удосконалення формату роботи спільного підрозділу ЛИТПОЛУКРБРИГ. Як відомо, створення бригади є успішним прикладом багатостороннього формату співробітництва та служить своєрідною моделлю у процесі реформування ЗС України за стандартами НАТО.