• In English
 • Держводагентство: Менше ніж за рік видано понад 4 тисячі дозволів на спецводокористування в режимі он-лайн
  Державне агентство водних ресурсів України, опубліковано 14 січня 2020 року о 10:10

  Починаючи з 21 березня Держводагентством через портал електронних послуг он-лайн видано 4122 дозволи на спеціальне водокористування.

  Цей портал дозволяє усім без винятку оформити дозвіл на спецводокористування он-лайн. І це значно спрощує дозвільну процедуру не тільки для водокористувачів, а й для кожного учасника процесу.

  Завдяки електронному сервісу водокористувач економить час та уникає помилок у заяві завдяки автоматичному розрахунку та наявності онлайн-довідників.

  Крім того, подача заявки через он-лайн забезпечує більшу прозорість процесу розгляду заявки та покращує співпрацю з проектними організаціями, надавши їм дистанційний доступ до заявки.

  За період роботи порталу вже видано 4122 дозволи на спецводокористування.

  Одночасно, лише 210 водокористувачів із часу запуску порталу скористалися можливістю подати документи на оформлення дозволу он-лайн, інші подавали через ЦНАПИ.

  Але процес розвитку електронних сервісів в Україні вже не зупинити, і маємо надію на те, що водокористувачі розширюватимуть довіру до електронних сервісів, зокрема до оформлення дозволу на спецводокористування он-лайн.