• In English
 • Аудитори Кіровоградщини торік забезпечили відшкодування втрат на суму майже 28,6 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 14 січня 2020 року о 10:14

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області впродовж січня-грудня 2019 року виявили втрат матеріальних і фінансових ресурсів на загальну суму майже 38 млн грн.

  Завдяки діям кіровоградських аудиторів забезпечено відшкодування втрат на суму майже 28,6 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення 78 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 34 – до дисциплінарної та матеріальної, 1 посадову особу звільнено із  посади.

  До установ, у яких виявлено порушення, застосовано 23 заходи впливу: у 10 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 2 – зменшено бюджетні асигнування, у 11 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на суму понад 9,5 млн грн.

  За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 57 управлінських рішень та врахували 99 пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів.

  На розгляд правоохоронним органам передано 15 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 6 досудових розслідувань.