• In English
 • Держпродспоживслужба завершує загальноукраїнський аудит власного майна

  Держпродспоживслужба завершує аудит майна, що знаходиться на балансі її підрозділів. Про це повідомила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька у своїй колонці на сайті «Економічна правда».

  «На балансі Служби знаходяться сотні будівель, льохів, складів, гаражів, майнових комплексів, заводів, які не потрібні державі і не використовуються. Частина з них знаходиться в аварійному стані, а коштів на ремонт чи відновлення у держави немає. Найцiкавiше, що ніхто в Держпродспоживслужбі до цього моменту навіть не зробив серйозну спробу зрозуміти, чи потрібне державі це майно в майбутньому!» - зазначила Владислава Магалецька.

  Голова Держпродспоживслужби наголосила, що наведення порядку у цьому напрямку є пріоритетним завданням. За підсумками аудиту заплановано виконати:

  аналіз потреб Держпродспоживслужби з урахуванням її подальшого розвитку;

  впровадження електронної системи обліку майна для створення максимально повного реєстру і унеможливлення корупції;

  розробку проектів реконструкції та модернізації майнових комплексів, у тому числі ветсанзаводів;

  приватизацію та передачу в оренду непотрібного державі майна;

  проведення модернізації та реконструкції потрібних державі об’єктів.

  «Реалізація цього плану вимагає багато часу. Ми не тішимо себе ілюзіями, що все вдасться зробити за декілька місяців чи рік. Однак «генеральне прибирання» у сфері майна Держпродспоживслужби – це необхідність», - підкреслила Владислава Магалецька.

  Повний текст колонки «Як зупинити безгосподарність та розкрадання державного майна?» доступний за цим посиланням.

  Раніше Держпродспоживслужба підписала Меморандум про співробітництво з Фондом держмайна України. Предметом Меморандуму є встановлення партнерських стосунків з метою удосконалення функціонування системи державного управління у сфері приватизації, оренди, використання та відчуження державного майна, що перебуває в управлінні Держпродспоживслужби, і управління об’єктами державної власності.