• In English
  • Держпродспоживслужба співпрацюватиме з Білоцерківським національним аграрним університетом

    Держпродспоживслужба співпрацюватиме з Білоцерківським національним аграрним університетом. Меморандум про співпрацю підписали Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та ректор Білоцерківського національного аграрного університету (БНАУ) Олена Шуст. У ньому йдеться, що Держпродспоживслужба співпрацюватиме з Білоцерківським національним аграрним університетом для створення мережі наукових організацій та бази наукових експертів. Це сприятиме проведенню незалежної науково-обґрунтованої оцінки ризиків галузі ветеринарної медицини, сферах безпечності харчових продуктів і кормів.

    «Білоцерківський університет це один з провідних національних аграрних навчально-наукових центрів. І ми дуже цінуємо можливість співпраці з ним. Це дасть нам можливість наблизити наші стандарти і правила до європейських, а наш бізнес до європейських ринків», - зазначила Владислава Магалецька.

    Саме в БНАУ діє єдиний в Україні Інститут післядипломного навчання керівників і спеціалістів ветеринарної медицини, який проводить підвищення кваліфікації та перепідготовку керівників і спеціалістів ветеринарної медицини. Також університет надає консультативну допомогу спеціалістам, керівникам підприємств, установ, організацій і громадянам, співпрацює із закордонними установами з післядипломного навчання лікарів ветеринарної медицини.

    Меморандум було розроблено за участю експертів Проекту ЄС «Вдосконалення законодавства, контролю та поінформованості у сфері безпечності харчових продуктів, здоров’я та благополуччя тварин в Україні» (EU4SaferFood).