• In English
 • Арсен Аваков провів телефонну розмову з міністром економіки та фінансів Франції Бруно Ле Мером
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 02 липня 2021 року о 17:55

  Сьогодні, 2 липня, за ініціативи французької сторони, відбулася телефонна розмова Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з Міністром економіки, фінансів та відновлення Французької Республіки Бруно Ле Мером.

  Сторони обговорили ратифікацію українським Парламентом чотирьох інвестиційних проектів між двома державами та офіційну підтримку цих угод урядом Франції. Йдеться про оновлення парку вантажних електровозів «Укрзалізниці», виробництво і постачання рятувальної техніки для потреб Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також два проекти з модернізації постачання і покращення якості питної води в Луганській області та м. Києві.  

  Під час розмови очільник МВС відзначив вчорашнє голосування у Верховній Раді і ратифікацію угод всіма фракціями – як провладними, так і опозиційними. «Підтримка 2/3 українських депутатів цих міждержавних проектів – це безпрецедентне явище в історії взаємин України та Франції, яке свідчить про неабиякий потенціал майбутнього українсько-французького співробітництва», – сказав Арсен Аваков.

  За словами Міністра внутрішніх справ, ратифікація угод – це результат ефективної співпраці між двома державами на всіх рівнях влади. Міністри також обговорили спільні проекти та їхню реалізацію із залученням французьких компаній та за підтримки французького уряду. Зокрема, домовилися про ще один, а саме – проект з модернізації постачання якісної питної води у Харківській області. «Переконаний, усі ці ініціативи будуть не менш успішними», – додав Арсен Аваков.

  Своєю чергою Бруно Ле Мер високо оцінив ефективну роботу Міністерства внутрішніх справ України, відзначивши, що досягнуте є добрим результатом напередодні візиту в Україну президента Франції Емманюеля Макрона, який має відбутися невдовзі. Пан Ле Мер також запросив Арсена Авакова відвідати Париж з робочим візитом для «подальшої співпраці та обговорення практичних кроків з реалізації міждержавних угод».