• In English
 • Держлісагентство продовжить співпрацю з німецько-українським АПД і в наступному році
  Державне агентство лісових ресурсів України, опубліковано 13 грудня 2017 року о 15:01

  Сьогодні заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар провів робочу зустріч з керівником німецько-українського аграрно-політичного діалогу (АПД) Фолькером Зассе.

  Під час зустрічі були обговорені основні напрацювання у 2017 році та перспективи співпраці у 2018 році, зокрема щодо підготовки робіт із запровадження національної лісової інвентаризації.

  За словами Фолькера Зассе, активізація співпраці з Україною у питаннях вдосконалення ведення лісового господарства є в пріоритеті роботи АПД у 2018 році.

  У свою чергу заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар підкреслив, що для повноцінного реформування лісового господарства України вкрай необхідно мати повноцінну та оновлену інформацію про стан лісів. «Для нас одним з основних завдань є проведення національної лісової інвентаризації. На її здійснення потрібні кошти, адже вона включає низку багатофункціональних заходів, і ми зараз працюємо над вирішенням цього питання», - зазначив Володимир Бондар.

  Сторони обговорили перелік необхідних робіт у цьому напрямку та домовилися щодо підписання меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю у галузі лісового господарства між українською та німецькою стороною на початку наступного року.