• In English
 • Держкомтелерадіо: у Києві відбувся міжнародний юнкорівський форум

  На минулих вихідних у Києві відбувся XVI Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах», співорганізатором якого є Держкомтелерадіо.

  Щороку в Київському палаці дітей та юнацтва за ініціативою Інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» зустрічаються юні журналісти з різних регіонів України та делегації з інших країн. Цього року юнкорівський форум зібрав 1500 учасників з Києва, 200 представників з  інших регіонів України та 6 країн світу.

  На адресу оргкомітету фестивалю надійшло майже 2700 робіт, які змагалися у 10 творчих номінаціях. Вітання фестивалю передав Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, який зокрема зазначив, що «роботи, які надійшли на адресу фестивалю, свідчать про те, що в української журналістики - велике майбутнє. Разом з фаховістю їх вирізняють величезна щирість, небайдужість, почуття любові до нашої України».

  Переможцям конкурсу були вручені призи. «Але найцінніше, що юнкори отримають на Дніпрових схилах – це професійний досвід, - вважає керівник ІТА «ЮН-ПРЕС» Надія Іллюк. - У рамках фестивалю відбулися численні зустрічі юних журналістів з редакторами газет, журналів та інтернет-порталів, телерадіокомпаній». Зокрема, майстер-клас «Медіа-освіта і медіа-грамотність: інтегровані практики» провели для юних журналістів голова комісії з журналістської етики НСЖУ, відомий журналіст Андрій Куликов та менеджер медіа-освітніх програм Академії української преси Оксана Волошенюк. Про секрети журналістських розслідувань юнкорам розповів заслужений журналіст України Олександр Тур’ян.

  Разом с фахівцями медіа-бізнесу та юнацькою аудиторією працівники Держкомтелерадіо взяли участь у круглому столі «Проблеми дитячих медіа та медіа-контенту в сучасних ЗМІ», який відбувся в рамках роботи фестивалю і на якому йшлося про перспективи розвитку дитячої періодики.