• In English
  • Держкомтелерадіо: Стартує цикл безкоштовних семінарів для працівників комунальних ЗМІ
    Державний комітет телебачення і радіомовлення України, опубліковано 03 листопада 2020 року о 14:02

    6 листопада Укртелерадіопресінститут та НСЖУ за участі Держкомтелерадіо розпочинають цикл безкоштовних онлайн семінарів для працівників місцевих комунальних телекомпаній.

    Тематика чотирьох тренінгів спрямована на засвоєння учасниками ефективних прийомів роботи в Інтернеті. Під час першого семінару, який відбудеться 6 листопада, учасники навчатимуться застосовувати інструменти, завдяки яким видання мають реальну можливість заробляти кошти. Тема наступного семінару 26 листопада – «Створення вдалого кадру, вдалої телезйомки». Технічні прийоми візуального мистецтва слухачі опановуватимуть 27 листопада. А майстерність ведення інтерв’ю – 3 грудня 2020 року. Комунікація забезпечуватиметься програмою ZOOM .

    Семінар 6 листопада, який триватиме з 10-ї до 13-ї години, збирає цільову аудиторію: працівників комунальних телерадіокомпаній, відповідальних за підтримку сайтів, сторінок у FB, Instagram та месенджера Telegram, роботу з рекламодавцями. Пропонуються наступні теми лекцій: «Маркетинг соціальних мереж (SMM). Монетизація присутності у соціальних мережах» (медіа-тренер Денис Замрій); «Будова та структура Інтернет-представництва регіонального ЗМІ та SEO-просування Інтернет  ЗМІ» (медіа-тренер Павло Кавецький). Під час лекцій та практичних завдань слухачі навчатимуться створювати власний сайт видання та його контент, залучати рекламодавців та читачів за допомогою соціальних мереж тощо.