• In English
  • Держкомтелерадіо: ПАТ «ДАК «Укрвидавполіграфія» минулого року перерахувало до бюджету понад 3 мільйона гривень

    Минулого року Держкомтелерадіо координував роботу підвідомчих установ, підприємств та організацій щодо дотримання ними вимог Бюджетного кодексу України, Законів України «Про Державний бюджет України», «Про управління об’єктами державної власності» тощо.

    Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко у своєму публічному звіті проаналізував роботу підприємств, що належать до сфери управління Держкомтелерадіо. Прикладом успішної і стабільної роботи у 2018 році було ПАТ «ДАК «Укрвидавполіграфія».

    Очікуване виконання фінансового плану 2018 року компанії за показником «Чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг)» складає  понад 10 мільйонів гривень, що в три рази більше від планового показника. Протягом минулого року ПАТ «ДАК «Укрвидавполіграфія» сплатило податків та зборів до бюджетів та фондів всіх рівнів на суму понад 3 мільйона гривень.

    Також Держкомтелерадіо надавав методологічну допомогу з питань розробки проектів стратегічних планів й іншим державним видавництвам. Стратегічні плани розвитку державних підприємств видавничої сфери затверджено відповідним наказом Держкомтелерадіо.