• In English
 • Держкомтелерадіо: На здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського висунуто 15 творів
  Державний комітет телебачення і радіомовлення України, опубліковано 06 листопада 2023 року о 17:46

  Держкомтелерадіо завершив прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського.

  Премія присуджується щороку у двох номінаціях: за переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів та за переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу.

  Цього року на здобуття премії у першій номінації надійшло 11 творів від 9 авторів-перекладачів з англійської, іспанської, німецької, польської, хорватської мов та латини на українську. У другій номінації на здобуття премії надійшло 4 перекладених твори з української на англійську та італійську мови.

  Твори, що надійшли на конкурс, будуть передані на розгляд Комітету з присудження премії, який в установленому порядку готуватиме пропозиції для Уряду щодо визначення і нагородження лауреатів премії. Організаційне, інформаційне і матеріально-технічне забезпечення діяльності Комітету здійснює Держкомтелерадіо.

  Нагадаємо, що премія імені М. Рильського була заснована 1972 року і відновлена 2013 року за ініціативи Держкомтелерадіо, благодійної організації «Фонд Максима Рильського «Троянди й виноград», Українського фонду культури України та НСПУ.

  Премія присуджується у двох номінаціях до дня народження Максима Рильського - 19 березня - за рахунок коштів державного бюджету, передбачених Держкомтелерадіо на відповідну мету. Розмір премії за кожною з номінацій становить 20 тис. гривень.

  Ознайомитись із переліком поданих на здобуття премії робіт можна на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням.