• In English
  • Держгеокадастр підписав із Мінекономіки Азербайджану Меморандум щодо співробітництва у сфері земельних відносин, управління землями державної власності та державного земельного кадастру

    14 січня 2022 року в м. Києві у Маріїнському палаці відбулося урочисте підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру та Міністерством економіки Азербайджанської Республіки щодо співробітництва у сфері земельних відносин, управління землями державної власності та державного земельного кадастру. З української сторони документ підписав в. о. Голови Держгеокадастру Сергій Завадський, з азербайджанської – Міністр економіки Мікаїл Чингіз огли Джаббаров. Захід відбувся в межах робочого візиту Президента Азербайджанської Республіки Ільгама Гейдара огли Алієва до України.

    «Підписання цього Меморандуму відкриває великі можливості для активізації співробітництва між Україною та Азербайджанською Республікою у сфері земельних відносин. Досягнення Азербайджану у земельній реформі є визначними і Україна, зі своєї сторони, не тільки готова переймати найкращий досвід наших азербайджанських колег, але й ділитися власним», – зазначає Сергій Завадський.

    Нагадаємо, що земельна реформа в Азербайджані тривала з 1998 року до 2003 року та мала надзвичайний успіх. Закінчення реформи сприяло зростанню економіки та надало можливість 20-ти відсоткам населення країни стати землевласниками. Співробітництво та діалог з Азербайджаном буде надзвичайно корисним для України на шляху до реформування земельної сфери.