• In English
 • Держекоінспекція під час перевірок пального на АЗС нарахувала 4,6 мільйона гривень штрафів за 1 квартал
  Державна екологічна інспекція України, опубліковано 27 квітня 2021 року о 11:18

  4,6 мільйона гривень штрафних санкцій нарахувала Держекоінспекція у сфері ринкового нагляду за якістю пального за перший квартал 2021 року. Це майже у 8 разів більше, ніж за аналогічний період 2020 року (591 тисяча гривень). Про це повідомив голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований.

  «Також за 3 місяці поточного року Держекоінспекція здійснила 280 перевірок на АЗС та винесла 498 рішень про вжиття обмежувальних заходів. Серед них – усунення формальної невідповідності зважаючи на вимоги техрегламенту та заборона надання продукції на ринку», - розповів Андрій Мальований.

  Він зазначив, що перевірка якості пального важлива з огляду на те, що до його складу входять легкозаймисті та небезпечні хімічні речовини. Використання неякісних складових або неврахованих присадок становить величезну загрозу для споживачів.

  «Наразі Держекоінспекція проводить посилені заходи контролю в рамках ринкового нагляду за дорученням Прем’єр-міністра України. Кожен територіальний орган ДЕІ здійснює позапланові перевірки у суб'єктів господарювання, які займаються роздрібним продажем пального. Результати цих заходів виносяться для обговорення у міжвідомчих регіональних робочих групах, які напрацьовують механізми подальшого контролю», - додав Андрій Мальований.